وبلاگ طرفداران گیتی پسند

این وبلاگ جهت اطلاع رسانی اخبار باشگاه فرهنگی ورزشی گیتی پسند افتتاح شده است

تغییر آدرس پایگاه اینترنتی باشگاه صنایع گیتی پسند

آدرس پایگاه اینترنتی باشگاه صنایع گیتی پسند اصفهان تغییر یافت.

به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند اصفهان، در پی تاکید ویژه مدیرعامل باشگاه صنایع گیتی پسند مبنی بر اطلاع رسانی قوی فعالیت های این باشگاه، از این پس اخبار و فعالیت های باشگاه فرهنگی ورزشی گیتی پسند بر روی آدرس اینترنتی  www.sgpco-club.com    مشاهده خواهد شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد 1389ساعت 11:15  توسط گیتی پسند  | 

صنایع گیتی پسند به رده سوم جدول لیگ برتر فوتسال صعود کرد

هفته دوم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور  با صعود تیم صنایع گیتی پسند به رده سوم جدول به پایان رسید.

به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند اصفهان، در دیدارهای جمعه شب این نتایج به دست آمد:

گسترش فولاد تبریز 1 ماهان اصفهان 1

پرسپولیس تهران 2 کیش ایر قم 0

راه ساری 4 دبیری تبریز 3

فیروز صفه اصفهان 1 ملی حفاری ایران 1

پیش از این تیم صنایع گیتی پسند موفق شده بود با دو گل تیم ارژن فارس را شکست دهد.

تیم منصوری قرچک نیز با نتیجه 3 بر دو تیم علم و ادب مشهد را شکست داده بود.

در جدول رده بندی تیم راه ساری با شش امتیاز در مکان نخست جدول جای گرفته است ، تیم گسترش فولاد تبریز دوم است و تیم صنایع گیتی پسند با 4 امتیاز در رده سوم جای گرفته است.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 5:49  توسط گیتی پسند  | 

حسین افضلی:پیروزی آسانی برابر ارژن نداشتیم

سرمربی تیم فوتسال صنایع گیتی پسند اصفهان گفت: همانطور که پیش بینی می کردم پیروزی آسانی برابر ارژن فارس به دست نخواهیم آورد.

 

به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند اصفهان، حسین افضلی در کنفرانس خبری دیدار دو تیم صنایع گیتی پسند و ارژن فارس اظهار داشت: همانطور که همه کارشناسان عقیده دارند شانس تيم هاي فولاد ماهان و گيتي پسند براي کسب عنوان قهرماني از ساير تيم ها بيشتر است و رقابت اصلي براي کسب

 اين عنوان در بين اين دو تيم خواهد بود.

 

سرمربي تيم فوتسال گيتي پسند اصفهان نتیجه تيمش برابر تيم ارژن فارس را خوب ارزيابي کرد و گفت: با این وجود هنوز از نحوه بازی بازیکنانم راضی نیستم و انتظار دارم هماهنگی بیتشری درتیم به وجود آید.

وي افزود: فيلم ديدار قبلي اين تيم مقابل پرسپوليس را بازبيني کرده بودیم و يکي از اعضاي تيم از نزديک اين ديدار را تماشا و آناليز کرده بود تا در نهایت این پیروزی به دست آید.

افضلي گفت: در ديدار با تيم شهيد منصوري قرچک در هفته اول ليگ برتر، بازيکنان هماهنگي لازم را نداشتند و فرصت هاي زيادي را از دست دادند اما براي ديدار با تيم ارژن فارس هماهنگي آنها افزايش يافته است و با کسب سه امتياز اين ديدار بسيار خوشحالیم .

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم مرداد 1389ساعت 6:13  توسط گیتی پسند  | 

هواداران گیتی پسند سرود قهرمانی سر دادند

هواداران تیم فوتسال صنایع گیتی پسند اصفهان پس از پیروزی برابر ارژن فارس سرود قهرمانی سر دادند.

به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند اصفهان، هنگام ورود بازیکنان تیم ارژن فارس به زمین مسابقه، هواداران تیم صنایع گیتی پسند با شعار ارژن به اصفهان خوش آمدی، به استقبال تیم میهمان رفتند.

پیش از آغاز مسابقه، تماشاگران در اقدامی ارزشی دعای فرج را قرائت کردند که مورد استقبال مسئولان نیز قرار گرفت.

ناصر و علی رضا جنتی از مالکان باشگاه صنایع گیتی پسند به شدت از سوی تماشاگران حاضر در سالن تشویق شدند.

با وجودی که نیمه اول این دیدار در میانه راه بود همچنان تماشاگر وارد سالن می شد.

بازیکنان تیم صنایع گیتی پسند در نیمه دوم با از دست دادن چندین و چند موقعیت خوب گلزنی حسرت دیدن گل را در نیمه دوم به دل تماشاگران باقی گذاشتند.

با وجودی که این دیدار ساعت 22 و 30 دقیقه آغاز شد تماشاگران استقبال خوبی نشان دادن و بیش از سه هزار تماشاگر این دیدار را از نزدیک مشاهده کردند.

هواداران تیم صنایع گیتی پسند که از بابت پیروزی در این دیدار مطمئن به نظر می رسیدن در لحظات پایانی این دیدار سرود قهرمانی سر دادند.

در 6 ثانیه مانده به پایان دیدار، تیم ارژن فارس صاحب یک ضربه پنالی شد که با بی دقتی بازیکن خود توپ به بیرون رفت.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم مرداد 1389ساعت 6:12  توسط گیتی پسند  | 

سرمربی تیم ارژن فارس:تیم صنایع گیتی پسند به مدعی اول قهرمانی تبدیل می شود

سرمربی تیم فوتسال صنایع گیتی پسند اصفهان گفت: با این سرمایه گذاری خوب یقین دارم تیم صنایع گیتی پسند اصفهان به زود مدعی اول قهرمانی در لیگ برتر فوتسال تبدیل می شود.

به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند اصفهان، وحید نعمت اللهی در کنفرانس خبری بعد از دیدار شب گذشته اظهار داشت: برابر صنایع گیتی پسند در نیمه نخست بازیکنانم تحت تاثیر جو بازی قرار گرفتند اما در نیمه دوم بهتر ظاهر شدند و موقعیت های خوبی را به دست آوردند.

وی ادامه داد: تیم صنایع گیتی پسند از تیم های خوب لیگ ایران است و به زودی می تواند به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی خود را نشان دهد.

سرمربی تیم فوتسال ارژن فارس افزود: در دقایق پایانی بازی موصعیت های مناسبی را از دست دادیم که می توانست نتیجه بازی را طور دیگری رقم بزند اما با بی دقتی بازیکنان به سادگی این موقعیت را از دست دادیم.

نعمت اللهی با بیان اینکه این تیم از وضعیت مالی خوبی سود نمی برد افزود: با وجود تمام مشکلاتی که وجود دارد باید اذعان کنم تیم ارژن فارس در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

وی از سرمایه گذاری مالکان باشگاه صنایع گیتی پسند قدردانی کرد و افزود: سئوالی که باید پرسید این است که چرا فوتسال باشگاهی نمی تواند از حمایت صدا و سیما بهره مند شود تا از این موقعیت خوبی که برای فوتسال به دست آمده است نهایت استفاده را ببریم.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم مرداد 1389ساعت 6:12  توسط گیتی پسند  | 

صنایع گیتی پسند با قدرت ارژن فارس را شکست داد

تیم فوتسال صنایع گیتی پسند اصفهان در حضور بیش از سه هزار هوادار خود موفق به شکست تیم ارژن فارس شد.

 

به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند اصفهان، در این دیدار که از ساعت 22:30 دقیقه پنج شنبه شب آغاز شد، تیم سفید و قرمز پوش صنایع گیتی پسند با نتیجه دو بر صفر حریف شیرازی خود را از پیش رو برداشت.

در نیمه نخست این دیدار که به نظر می رسید تیم شیرازی تحت تاثیر جو پر شور ورزشگاه قرار گرفته است، بهروز جعفری از تیم صنایع گیتی پسند مرد اول این نیمه لقب گرفت و با دو گلی که وارد دروازه حریف کرد خوشحالی را نزد هواداران این تیم به ارمغان آورد.

بهروز جعفری موفق شد به ترتیب در دقایق 7 و 10 دروازه تیم جوان ارژن فارس را شکست دهد.

در نیمه دوم باز هم تیم صنایع گیتی پسند بود که به صورت مداوم به دروازه حریف یورش می آورد اما حملات متعدد این تیم گلی در پی نداشت تا دیدار با همان نتیجه نیمه نخست به پایان برسد.

داوران مسابقه در این بازی 4 کارت زرد به بازیکنان دو تیم نشان

 دادند که البته سهم تیم گیتی پسند تنها یک کارت زرد بود.

محسن ادیبی، هادی بافنده، مرتضی کشاورز از تیم ارژن فارس و سجاد بندی سدی از تیم صنایع گیتی پسند با کارت زرد داور مسابقه مواجه شدند.

قضاوت این دیدار را آقایان حسین شاهمرادی، صادق موسوی و قاسم علی شهسواری بر عهده داشتند.

با این پیروزی تیم صنایع گیتی پسند اصفهان 4 امتیازی شد و خود را به صورت موقت صدرنشین لیگ برتر کرد.

تیم ارژن فارس نیز با همان سه امتیاز هفته نخست، چشم به روزهای بعدی لیگ برتر فوتسال دارد.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم مرداد 1389ساعت 5:57  توسط گیتی پسند  | 

سرمربي تيم فوتسال گيتي پسند: چهارتيم درکورس قهرماني باقي مي مانند

به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند، حسين افضلي در گفت وگو یی افزود: تيم هاي شرکت کننده در اين مسابقات با انگيزه هستند و رقابت در ليگ امسال نسبت به گذشته فشرده تر خواهد بود.

 

وي اظهار داشت: شانس تيم هاي شهيد منصوري قرچک، فولاد گستر تبريز، فولاد ماهان و گيتي پسند براي کسب عنوان قهرماني از ساير تيم ها بيشتر است و رقابت اصلي براي کسب اين عنوان در بين اين تيم ها خواهد بود.

سرمربي تيم فوتسال گيتي پسند اصفهان آمادگي تيمش براي رويارويي با تيم ارژن فارس را خوب ارزيابي کرد و گفت: ارژن فارس نسبت به فصل گذشته تغييرات کمي داشته و فقط دو بازيکن جديد را به خدمت گرفته است.

وي افزود: فيلم ديدار قبلي اين تيم مقابل پرسپوليس را بازبيني کرده ايم و يکي از اعضاي تيم از نزديک اين ديدار را تماشا و آناليز کرده وبا نقاط ضعف و قوت تيم ارژن فارس پي برده ايم و قصد داريم با شکست اين تيم در اصفهان به اولين پيروزي خانگي دست پيدا کنيم.

افضلي گفت: در ديدار با تيم شهيد منصوري قرچک در هفته اول ليگ برتر، بازيکنان هماهنگي لازم را نداشتند و فرصت هاي زيادي را از دست دادند اما براي ديدار با تيم ارژن فارس هماهنگي آنها افزايش يافته است و به کسب سه امتياز اين ديدار بسيار اميدواريم .

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم مرداد 1389ساعت 9:0  توسط گیتی پسند  | 

اعلام اسامی داوران قضاوت کننده در هفته دوم لیگ برتر فوتسال

کمیته داوران   فدراسیون فوتبال،اسامی داوران قضاوت کننده در هفته دوم رقابتهای لیگ برتر فوتسال را اعلام کرد. به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند، سایت رسمی فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت کننده در هفته دوم لیگ برتر فوتسال را به شرح ذیل اعلام کرد: 

 

 

21/5/89-هفته دوم-ساعت 22:30

صنایع گیتی پسند اصفهان-لبنیات ارژن شیراز-پیروزی-اصفهان

داوران: حسین شاهمرادی-سید صادق موسوی-قاسمعلی شهسوار-علیرضا رمضانی

 

شهید منصوری قرچک-علم و ادب سایپا مشهد-هفتم تیر-قرچک

داوران: یحیی حسین تالاری-علی کلبادی نژاد-مهران جعفری-محمد حیرتی

 

  22/5/89-ساعت 22:30-هفته دوم

فیروز صفه اصفهان-شرکت ملی حفاری ایران-پیروزی-اصفهان

داوران: پژمان رضایی-علیرضا فولادی-فرید مصدقی-کوروش هاشمی

 

پرسپولیس تهران-کیش ایر قم-دستگردی-تهران

داوران: وحید عرض پیما-جواد غلامزاده-احمد نقی زاده-ابراهیم محرابی

 

گسترش فولاد تبریز-فولاد ماهان سپاهان-شهید پور شریفی-تبریز

داوران: علی پورافشار-علیرضا عبدالغنی-رضا فلاح زاده-حسین فلاح نژاد

 

راه ساری-دبیری تبریز-سید رسول حسینی-ساری

داوران: علیرضا سهرابی-سعید عباسی-مجید فراهانی-محمد ذاکری

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم مرداد 1389ساعت 8:13  توسط گیتی پسند  | 

نظری: برابر ارژن فارس باید جسورانه بازی کنیم

دروازه‌بان ملی پوش تیم فوتسال صنایع گیتی پسند اصفهان گفت: ارژن از تیم‌های جوان و با انگیزه لیگ است که برای پیروزی برابر آن‌ها باید جسورانه بازی کنیم.

 

به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند اصفهان، مصطفی نظری اظهار داشت: تیم ارژن فارس همواره در اصفهان نتایج خوبی کسب کرده و اگر این تیم را دست کم بگیریم، غافلگیر خواهیم شد، با توصیه‌های کادر فنی قرار است در این دیدار با جنگندگی تمام به دنبال پیروزی باشیم.

وی ادامه داد: مدیریت و مالک باشگاه تمام شرایط را برای کسب نتایج خوب در لیگ برتر فوتسال مهیا کرده‌اند و ما نیز به دنبال این هستیم تا با نتایج درخشان، این زحمات را قدر بدانیم.

دروازه‌بان تیم صنایع گیتی پسند درباره اظهار نظر یکی از مربیان لیگ برتری مبنی بر اینکه تیم صنایع گیتی پسند بدون مصطفی نظری تیم کوچکی است، گفت: در تیم ما بازیکنان بزرگ زیادی حضور دارند که در ادامه لیگ از آن‌ها بیشتر خواهید شنید، به نظر من حتی در صورت عدم حضورم در این تیم، باز هم صنایع گیتی پسند تیم بزرگی است و کسی نمی‌تواند ارزش‌های این تیم را نادیده بگیرد.

نظری افزود: فرق تیم ما با سایر تیم‌های لیگ برتر فوتسال در این است که تمام بازیکنان با هم یکدل هستند و هیچکس خود را بالاتر از دیگری نمی‌داند، به همین دلیل بازیکنان با هم صمیمی هستند و این شرایط می‌تواند ما را به قهرمانی رهنمون سازد.

وی درباره هماهنگی تیم نیز گفت: قبول دارم در دیدار نخست خیلی هماهنگ نبودیم اما این طبیعی است و کسی نمی‌تواند ادعا کند از همان هفته نخست به اوج آمادگی رسیده است، اما رفته رفته بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شده‌اند که این را در دیدار برابر لبنیات ارژن فارس مشاهده خواهید کرد.

گلر تیم ملی درباره حضور پرشمار تماشاگران تیم صنایع گیتی پسند نیز گفت: واقعیت این است که در دیدار نخست همه ما غافلگیر شدیم و امیدوارم در دیدار دوم نیز به تعداد این تماشاگران اضافه شود تا بتوانیم با پیروزی در این دیدار آن‌ها را خوشحال کنیم.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم مرداد 1389ساعت 5:20  توسط گیتی پسند  | 

تیم فوتسال صنایع گیتی پسند آماده کسب نخستین پیروزی

بازیکنان تیم فوتسال صنایع گیتی پسند اصفهان برای کسب نخستین پیروزی خود در لیگ برتر فوتسال هم قسم شدند.

 

به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند اصفهان، این تیم که در نخستین دیدار خود در سالن پیروزی برابر تیم مدعی منصوری قرچک به نتیجه یک بر یک رسیده بود، فردا شب در دومین دیدار خانگی خود به مصاف لبنیات ارژن فارس می‌رود.

شب گذشته نیز تمرین تیم صنایع گیتی پسند با حضور تمام بازیکنان برگزار شد.

بازیکنان تیم صنایع گیتی پسند برای کسب نخستین پیروزی خود در لیگ برتر فوتسال هم قسم شدند تا نخستین سه امتیاز خود را در این مسابقات به دست آورند.

 تنها بازیکن مصدوم تیم صادق مرادی است که هنوز وضعیت حضورش در دیدار برابر تیم شیرازی مشخص نشده است.

تا روز گذشته نیز بیش از 2 هزار قطعه بلیت توسط هواداران تیم صنایع گیتی پسند خریداری شده بود.

پیش بینی می‌شود از بازی دو تیم صنایع گیتی پسند و لبنیات ارژن نزدیک به چهار هزار تماشاگر استقبال به عمل آورند.

دیدار این دو تیم در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتسال، ساعت 22:30 دقیقه فردا شب در سالن پیروزی آغاز خواهد شد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم مرداد 1389ساعت 5:20  توسط گیتی پسند  | 

کریمیان: به دنبال بالا بردن تفاضل گل هستیم

سرپرست تیم فوتسال صنایع گیتی پسند اصفهان گفت: برابر تیم لبنیات ارژن فارس به دنبال پیروزی با تفاضل گل بالا هستیم.

 

به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند اصفهان، امین کریمیان اظهار داشت: بازیکنان تیم پس از دیدار برابر شهید منصوری قرچک در تمرینات به هماهنگی بیشتری دست یافته‌اند و آماده پیروزی برابر تیم شیرازی میباشند.

وی ادامه داد: دوران بدنسازی تیم به تازگی پایان یافته و طبیعی است بازیکنان هنوز به اوج آمادگی مورد نظر نرسیدهاند، پیش بینی میکنیم از هفته پنجم به بعد به اوج آمادگی دست پیدا کنیم.

سرپرست تیم فوتسال صنایع گیتی پسند با بیان اینکه در دیدار برابر لبنیات ارژن فارس با تمام توان به میدان میرویم، افزود: تنها مصدوم تیم صادق مرادی است که البته تمرنیات خود را شروع کرده و امیدواریم به بازی برابر لبنیات ارژن فارس برسد.

کریمان درباره تمرینات تیم نیز گفت: تمام بازیکنان حضوری منظم در تمرینات دارند و از انگیزه بالایی برای کسب نخستین پیروزی تیم در دومین دیدار خانگی برخوردار هستند که با همت این بازیکنان و تدابیر کادر فنی به طور یقین به آن دست پیدا می‌کنیم.

تیم فوتسال صنایع گیتی پسند از ساعت 22:30 دقیقه روز پنج شنبه در سالن پیروزی به مصاف تیم لبنیات ارژن فارس می‌رود.

تیم صنایع گیتی پسند در نخستین دیدار خود برابر تیم شهید منصوری قرچک، به تساوی یک بر یک دست یافت.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم مرداد 1389ساعت 3:52  توسط گیتی پسند  | 

پیام تبریک مدیر عامل باشگاه گیتی پسند به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیر عامل باشگاه گیتی پسند به مناسبت روز خبرنگار

صدا و سیمای محترم مرکز اصفهان

خبرگزاری های محترم

سردبیران محترم مطبوعات

با سلام و احترام

هفدهم مرداد روز پاسداشت تلاش بی وقفه انسان های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می زنند. خبرنگاران از آن رو که حق جو وحق پویند، شایسته تکریم و تحسین اند.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنایع گیتی پسند اصفهان با درود فرستادن به روح پاک شهیدان و جان باختگان خانواده بزرگ اطلاع و خبر رسانی میهن عزیزمان برای خبرنگاران متعهد و کوشای سرزمینمان، در همه عرصه ها بخصوص عرصه ورزش ، سلامتی ، توفیق روز افزون و سرشار از صداقت را از درگاه حضرت حق مسئلت می نماید.

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم مرداد 1389ساعت 15:31  توسط گیتی پسند  | 

قدردانی هیئت فوتبال اصفهان از تماشاگران گیتی پسند

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنایع گیتی پسند اصفهان به دنبال استقبال پر شور هواداران باشگاه در دیدار افتتاحیه لیگ برتر فوتسال ایران ، علی اکبر ابرقوئی نژاد عضو هیئت رئیسه کمیته فوتسال ایران و رئیس هیأت فوتبال استان اصفهان در پیامی از عوامل برگزاری این مسابقه قدردانی کرد.

 

در متن این پیام آمده است با توجه به حضور پرشکوه و منظم تماشاگران طرفدار آن تیم در اولین روز مسابقات لیگ برتر فوتسال در ورزشگاه پیروزی اصفهان که با هدایت خوب لیدرهای آن باشگاه ، تشویق های مستمر با بار فرهنگی مناسب همراه بود بدینوسله از کلیه دست اندرکاران آن باشگاه صمیمانه تشکر و قدردانی می شود .
در ادامه این پیام آمده است امیدواریم با برنامه ریزی و تمهیدات بکار گرفته این تماشاگران و طرفداران پرشور الگوی مناسبی برای فوتسال کشور شوند.
لازم به ذکر است دیدار افتتاحیه فوتسال ایران ما بین صنایع گیتی پسند و منصوری قرچک برگزار شد که بیش از سه هزار نفر از تماشاگران این باشگاه از این بازی استقبال کردند.
روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنایع گیتی پسند حضور پر شور هواداران را ارج می نهد و تا فتح قله افتخار هم قسم با کادر اداری ، بازیکنان و مربیان تلاش می کند چرا که پشتوانه های ما این عزیزانند هستند
+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم مرداد 1389ساعت 15:30  توسط گیتی پسند  | 

پیش فروش نیمی از بلیت های دیدار برابر لبنیات ارژن فارس

بیش از دو هزار قطعه بلیت دیدار دو تیم صنایع گیتی پسند اصفهان و لبنیات ارژن فارس توسط هواداران تیم گیتی پسند خریداری شد.

به گزارش واحد خبر باشگاه صنایع گیتی پسند، پس از استقبال جالب توجه هواداران و فوتسال دوستان از دیدار نخست تیم صنایع گیتی پسند، تا به امروز نیز بیش از دو هزار قطعه بلیت دیدار این تیم برابر لبنیات ارژن فارس به فروش رفته است.

به این ترتیب در آستانه دیدار دو تیم صنایع گیتی پسند و لبنیات ارژن فارس بلیت نیمی از ظرفیت سالن پیروزی اصفهان فروخته شده است.

باشگاه صنایع گیتی پسند در راستای تکریم تماشاگران در ماه رمضان نیز از هشت نقطه شهر اقدام به راه اندازی سرویس ایاب و ذهاب کرده است.

همچنین قرار است بین دو نیمه این دیدار، به ده نفر از تماشاگران حاضر در سالن به قید قرعه جوایزی اهداء شود.

باشگاه صنایع گیتی پسند اصفهان برنامه های ویژه‌ای برای هواداران در نظر گرفته است که طی روزهای آینده عملیاتی خواهد شد.

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم مرداد 1389ساعت 7:4  توسط گیتی پسند  | 

گیتی پسند به مصاف دبیری تبریز می رود

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنایع گیتی پسند اصفهان در ادامه دیدار های تدارکاتی تیم فوتسال این باشگاه بعد از ظهر روز پنج شنبه مورخ 7/5/89 رأس ساعت 15:30 در سالن مجموعه ورزشی پیروزی اصفهان به مصاف تیم دبیری تبریز می رود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنایع گیتی پسند اصفهان در ادامه دیدار های تدارکاتی تیم فوتسال این باشگاه بعد از ظهر روز پنج شنبه مورخ 7/5/89 رأس ساعت 15:30 در سالن مجموعه ورزشی پیروزی اصفهان به مصاف تیم دبیری تبریز می رود.

بر پایه این گزارش در ترکیب تیم فوتسال این باشگاه ، مصطفی نظری ، محمد رضا زحمتکش ، بهروز جعفری ، صادق مرادی ، جاسم سلطانی ، مسعود دانشور ، ابراهیم مسعودی ، سجاد بندی سعدی ، محمد وزیرزاده ، افشین کاظمی ، علی رضا صمیمی و سید مهدی مصطفوی نژاد برای بازی فردا قرار دارند.

+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم مرداد 1389ساعت 14:13  توسط گیتی پسند  | 

گيتي‌پسند با خريد امتياز وحدت لنجان وارد ليگ فوتبال شد

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنایع گیتی پسند اصفهان همان‌طور كه پيش از اين مديران گيتي‌پسند خبر داده بودند، اين تيم علاوه بر فوتسال در چند رشته ورزشي ديگر نيز قصد فعاليت دارد.

تشكيل تيم فوتبال يكي از اولين برنامه‌هاي اين باشگاه بود كه سرانجام با خريد امتياز تيم وحدت لنجان عملي شد.

به گفته علي طاهري مديرعامل گيتي‌پسند اين تيم امسال با نام گيتي‌پسند در رقابت‌هاي ليگ دسته 3 فوتبال حضور پيدا خواهد كرد تا مرحله به مرحله جواز حضور در دسته بالاتر را به دست آورد.

هنوز بازيكنان و كادر فني اين باشگاه معرفي نشده‌اند كه در اين خصوص در هفته جاري تصميم‌گيري خواهد شد.

+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم مرداد 1389ساعت 14:10  توسط گیتی پسند  | 

تساوی گیتی پسند و منصوری قرچک

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنایع گیتی پسند اصفهان عصر روز پنج شنبه مورخ 14/5/89 رأس ساعت 18 در سالن مجموعه ورزشی پیروزی اصفهان دو تیم فوتسال صنایع گیتی پسند اصفهان و شهید منصوری قرچگ در حضور بیش از سه هزار تماشاگر به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

گلهای این دیدار را مسعود دانشور دقیقه 19 برای صنایع گیتی پسند و اسماعیل وطن خواه دقیقه 27 برای منصوری قرچک به ثمر رساندند.

قضاوت این دیدار را علیرضا رجبی ، بهمن پور خسروانی ، رضا فلاح و رضا ترابی برعهده و ناظر فدراسیون فوتبال نیز عباس بهروش بود.

دیدار افتتاحیه لیگ برتر فوتسال ایران از زبان مربیان

حسین افضلی سرمربی تیم فوتسال صنایع گیتی پسند در گفت و گو با ما خاطر نشان شد از تمام لحاظ برای این بازی آمادگی داشتیم و از ابتدای بازی با برنامه وارد زمین شدیم ، تیم منصوری قرچک تیم قابل احترامی است و می دانستیم امروز بازی سختی پیش رو داریم اما مشکلات داوری دلیل نتیجه گیری مطلوب ما بود ، خوشحالیم در روز اول مسابقات با حمایت بیش از 3 هزار هوادار که خود جایی قدردانی دارد توانستیم بازی زیبایی نمایش بدهیم و به آینده امید واریم 

 افضلی در ادامه با اشاره به اینکه قهرمان لیگ در پایان مسابقات مشخص می شود افزود تیم ما تازه از دوران بدن سازی خارج شده و مطمئن باشید در هفته های آینده بازیهایی به مراتب بهتر و هماهنگ تر نمایش می دهیم.

قرچک با شگفتی دانستن تیم صنایع گیتی پسند خاطر نشان شد

  انتظار چنین استقبالی از مردم نداشتیم خوشحالیم در بازی اول لیگ نمایش قابل قبولی داشتیم تیم گیتی پسند بودنه شک با چنین هوادارانی از پدیده های لیگ خواهد بود و در پایان فصل حتی می تواند در جایگاه بالای قرار بگیرد.

 وی در ادامه خاطر نشان شد دیدار افتتاحیه لیگ برتر فوتسال ایران به نوعی فینال زود رس این مسابقات بود و اگر کمی بازیکنانم دقت بیشتری داشتند حتی می توانستیم بهتر از این نتیجه بگیریند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم مرداد 1389ساعت 18:30  توسط گیتی پسند  | 

رونمائی از پر ستاره ترین تیم تازه وارد ایران

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنایع گیتی پسند روز پنج شنبه مورخ 14/5/89 ساعت 18 در سالن مجموعه ورزشی پیروزی اصفهان تنور 24 هفته ای لیگ برتر فوتسال ایران روشن می شود . حضور ارزشمند ترین بازیکنان ایران در تیم فوتسال صنایع گیتی پسند تمام نگاه های ورزش دوستان را به خود جلب کرده .

 دیدار افتتاحیه که به نوعی به فینال زود هنگام فوتسال ایران نیز شباهت دارد ما بین تیم صنایع گیتی پسند و شهید منصوری قرچک برگزار می شود.

تیم منصوری سال گذشته در کمال شایسته گی به مقام نایب قهرمانی رضایت داد ولی در لیگ پیش رو به آینده ای روشن امید وار است.

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنایع گیتی پسند حضور دلاورمردان شهید منصوری را به دیار نصف جهان خیر مقدم می گوید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مرداد 1389ساعت 13:49  توسط گیتی پسند  | 

گیتی پسند تیم قابل احترامی است

سرمربي تيم فوتسال شهيد منصوري درباره‌ي شروع رقابت‌هاي ليگ برتر فوتسال گفت: خوشبختانه در مدتي كه داشتيم، تمرينات خوبي را انجام داديم و در اين مدت سه چهار بازي دوستانه هم برگزار كرديم. شرايط به گونه‌اي پيش رفته كه روند رو به رشدي داشته‌ايم و اميدوارم بتوانيم با آغاز رقابت‌هاي ليگ به اين روند ادامه دهيم.

 لك درباره‌ي رويارويي شهيد منصوري با گيتي پسند گفت: درست است كه گيتي پسند تيم تازه‌واردي است اما بازيكنان باتجربه‌اي در اختيار دارد. كادر فني آن‌ها هم كادر خوبي است و فكر مي‌كنم بازي دشواري برابر اين تيم داشته باشيم.

لك درباره‌ي رقابت‌هاي ليگ امسال گفت: امسال دشوارترين دوره‌ي ليگ خواهد بود. سه تيم اصفهاني سرمايه‌گذاري بسيار خوبي انجام دادند. فكر مي‌كنم گيتي پسند ، ماهان، منصوري، علم و ادب، ارژن شيراز و ملي‌ ـ حفاري، مدعيان كسب قهرماني اين دوره هستند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مرداد 1389ساعت 13:30  توسط گیتی پسند  | 

رخصت گیتی پسند از آقا علی عباس

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنایع گیتی پسند روز جمعه مورخ 8/5/89 تیم فوتسال این باشگاه با حضور در مرقد امام زاده آقا علی عباس با رخصت گرفتن از ایشان وارد لیگ برتر فوتسال می شود.

گفتنی است تیم فوتسال باشگاه صنایع گیتی پسند در دیدار افتتاحیه لیگ برتر فوتسال عصر روز پنج شنبه 14/5/89 میزبان تیم شهید منصوری قرچک است.

+ نوشته شده در  پنجشنبه هفتم مرداد 1389ساعت 15:30  توسط گیتی پسند  |